Visitor Actions (7.x-1.0-rc1) - en to ka translation catalogue (9 entries)

en: Title
ka: სათაური

en: Pages
ka: გვერდები

en: Delete
ka: წაშლა

en: Operations
ka: ოპერაციები

en: Actions
ka: ოპერაციები

en: Cancel
ka: გაუქმება

en: Home page
ka: მთავარი გვერდი

en: Edit
ka: რედაქტირება

en: Form ID
ka: ფორმის ID
