Visitor Actions (7.x-1.0-rc1) - en to kk translation catalogue (9 entries)

en: Title
kk: Атауы

en: Pages
kk: Беттер

en: Delete
kk: Өшіру

en: Operations
kk: Операциялар

en: Actions
kk: Әрекеттер

en: Cancel
kk: Келіспеу

en: Home page
kk: Басты бет

en: Edit
kk: Өңдеу

en: Save
kk: Сақтау
