Visitor Actions (7.x-1.0-rc1) - en to nl translation catalogue (17 entries)

en: Title
nl: Titel

en: Pages
nl: Pagina's

en: Delete
nl: Verwijderen

en: Operations
nl: Bewerkingen

en: Actions
nl: Acties

en: Cancel
nl: Annuleren

en: Home page
nl: Voorpagina

en: Edit
nl: Bewerken

en: Save
nl: Opslaan

en: Form ID
nl: Formulier-ID

en: Event
nl: Evenement

en: Add action
nl: Actie toevoegen

en: or
nl: of

en: Advanced Options
nl: Geavanceerde opties

en: Error message
nl: Foutmelding

en: Action name
nl: Actienaam

en: Reusable
nl: Herbruikbaar
