Visitor Actions (7.x-1.0-rc1) - en to ru translation catalogue (20 entries)

en: Title
ru: Заголовок

en: Pages
ru: Страницы

en: Delete
ru: Удалить

en: Operations
ru: Операции

en: Actions
ru: Действия

en: Cancel
ru: Отмена

en: Home page
ru: Главная страница

en: Edit
ru: Редактировать

en: Save
ru: Сохранить

en: Form ID
ru: ID формы

en: Event
ru: Событие

en: Add action
ru: Добавить действие

en: Selector
ru: Селектор

en: views
ru: представления

en: Are you sure you want to delete the action %title?
ru: Вы уверены, что хотите удалить действие %title?

en: or
ru: или

en: Advanced Options
ru: Дополнительные параметры

en: Error message
ru: Сообщение об ошибке

en: pixels
ru: пикселей

en: Reusable
ru: Переиспользуемый
