Visitor Actions (7.x-1.0-rc2) - en to it translation catalogue (18 entries)

en: Title
it: Titolo

en: Pages
it: Pagine

en: Delete
it: Elimina

en: Operations
it: Operazioni

en: Actions
it: Azioni

en: Cancel
it: Annulla

en: Edit
it: Modifica

en: Save
it: Salva

en: Form ID
it: ID del form

en: Event
it: Evento

en: Add action
it: Aggiungi azione

en: Selector
it: Selettore

en: views
it: viste

en: or
it: o

en: Advanced Options
it: Opzioni avanzate

en: Error message
it: Messaggio di errore

en: pixels
it: pixel

en: Reusable
it: Riutilizzabile
