Visitor Actions (7.x-1.0-rc2) - en to kn translation catalogue (13 entries)

en: Title
kn: ಶೀರ್ಷಿಕೆ

en: Pages
kn: ಪುಟಗಳು(_e):

en: Delete
kn: ಅಳಿಸಿ ಹಾಕು

en: Operations
kn: ಕ್ರಿಯೆ

en: Actions
kn: ಕಾರ್ಯಗಳು

en: Cancel
kn: ರದ್ದುಗೊಳಿಸು

en: Home page
kn: ನೆಲೆ ಪುಟ

en: Edit
kn: ಸಂಸ್ಕರಿಸು

en: Save
kn: ಉಳಿಸಿ

en: Event
kn: ಸಂದರ್ಭ(ಎವೆಂಟ್)

en: Advanced Options
kn: ಪ್ರೌಢ ಆಯ್ಕೆಗಳು

en: Error message
kn: ದೋಷ ಸಂದೇಶ

en: pixels
kn: ಪಿಕ್ಸೆಲ್‍ಗಳು
