Visitor Actions (7.x-1.0-rc2) - en to ku translation catalogue (11 entries)

en: Title
ku: ناونیشان

en: Pages
ku: پەڕەکان

en: Delete
ku: سڕینه‌وه‌

en: Operations
ku: کاره‌کان

en: Actions
ku: کردارەکان

en: Cancel
ku: پاشگه‌زبه‌وه‌

en: Home page
ku: پەڕەی سەرەتا

en: Edit
ku: دەسکاریکردن

en: Save
ku: پاشەکەوتکردن

en: Error message
ku: هەڵەپەیام

en: pixels
ku: پیکسڵ
