Visitor Actions (7.x-1.0-rc2) - en to pt translation catalogue (17 entries)

en: Title
pt: Título

en: Pages
pt: Páginas

en: Delete
pt: Apagar

en: Operations
pt: Operações

en: Actions
pt: Ações

en: Cancel
pt: Cancelar

en: Home page
pt: Página inicial

en: Edit
pt: Editar

en: Save
pt: Salvar

en: Form ID
pt: ID do formulário

en: Event
pt: Evento

en: Add action
pt: Adcionar ação

en: Selector
pt: Seletor

en: or
pt: ou

en: Advanced Options
pt: Opções Avançadas

en: Error message
pt: Mensagem de erro

en: Reusable
pt: Reutilizável
