Visitor Actions (7.x-1.0-rc2) - en to sq translation catalogue (8 entries)

en: Title
sq: Titulli

en: Pages
sq: Faqet

en: Delete
sq: Fshij

en: Operations
sq: Operacionet

en: Actions
sq: Veprimet

en: Cancel
sq: Anulo

en: Edit
sq: Ndrysho

en: Save
sq: Ruaj
