Visitor Actions (7.x-1.0-rc2) - en to te translation catalogue (10 entries)

en: Title
te: శీర్షిక

en: Pages
te: పేజీలు

en: Delete
te: తొలగించు

en: Operations
te: కార్యాలు

en: Actions
te: చర్యలు

en: Cancel
te: రద్దు చెయ్యు

en: Home page
te: ముంగిలి పేజీ

en: Edit
te: మార్చు

en: Save
te: భద్రపరచు

en: Error message
te: పొరపాటు సందేశం
