Visitor Actions (7.x-1.0-rc3) - en to cy translation catalogue (12 entries)

en: Title
cy: Pennawd

en: Pages
cy: Tudalennau

en: Delete
cy: Dileu

en: Operations
cy: Gweithrediad

en: Actions
cy: Gweithredoedd

en: Cancel
cy: Diddymu

en: Home page
cy: Hafan

en: Edit
cy: Golygu

en: Save
cy: Cadw

en: views
cy: golygfeydd

en: or
cy: neu

en: Error message
cy: Neges wall
