Visitor Actions (7.x-1.0-rc3) - en to et translation catalogue (18 entries)

en: Title
et: Pealkiri

en: Pages
et: Lehed

en: Delete
et: Kustuta

en: Operations
et: Toimingud

en: Actions
et: Toimingud

en: Cancel
et: Tühista

en: Home page
et: Avaleht

en: Edit
et: Muuda

en: Save
et: Salvesta

en: Form ID
et: Vormi ID

en: Event
et: Sündmus

en: Add action
et: Lisa tegevus

en: views
et: vaated

en: or
et: või

en: Advanced Options
et: Täpsemad valikud

en: Error message
et: Veateade

en: pixels
et: pikslit

en: Reusable
et: Korduvkasutatav
