Visitor Actions (7.x-1.0-rc3) - en to si translation catalogue (7 entries)

en: Title
si: මාතෘකාව

en: Pages
si: පිටු

en: Delete
si: මකාදමන්න

en: Operations
si: මෙහෙයුම්

en: Actions
si: ක්‍රියාදාම

en: Cancel
si: අවලංගු කරන්න

en: Edit
si: සංස්කරණය
