Visitor Actions (7.x-1.0-rc4) - en to eu translation catalogue (15 entries)

en: Title
eu: Izenburua

en: Pages
eu: Orriak

en: Delete
eu: Ezabatu

en: Operations
eu: Eragiketak

en: Actions
eu: Ekintzak

en: Cancel
eu: Bertan behera utzi

en: Home page
eu: Azala

en: Edit
eu: Editatu

en: Save
eu: Gorde

en: Event
eu: Gertaera

en: Add action
eu: Gehitu ekintza

en: or
eu: edo

en: Advanced Options
eu: Aukera aurreratuak

en: Error message
eu: Errore mezua

en: pixels
eu: pixel-ak
