Visitor Actions (7.x-1.0-rc4) - en to sv translation catalogue (19 entries)

en: Title
sv: Titel

en: Pages
sv: Sidor

en: Delete
sv: Radera

en: Operations
sv: Funktioner

en: Actions
sv: Åtgärder

en: Cancel
sv: Avbryt

en: Home page
sv: Hemsida

en: Edit
sv: Redigera

en: Save
sv: Spara

en: Form ID
sv: ID för formulär

en: Event
sv: Händelse

en: Add action
sv: Lägg till åtgärd

en: Selector
sv: Väljare

en: views
sv: vyer

en: or
sv: eller

en: Advanced Options
sv: Utökade alternativ

en: Error message
sv: Felmeddelande

en: pixels
sv: pixlar

en: Reusable
sv: Återanvändbar
