Visitor Actions (7.x-1.0) - en to ast translation catalogue (9 entries)

en: Title
ast: Títulu

en: Pages
ast: Páxines

en: Delete
ast: Desaniciar

en: Operations
ast: Operaciones

en: Actions
ast: Aiciones

en: Cancel
ast: Encaboxar

en: Home page
ast: Páxina d'entamu

en: Edit
ast: Editar

en: Save
ast: Guardar
