Visitor Actions (7.x-1.0) - en to be translation catalogue (11 entries)

en: Title
be: Загаловак

en: Pages
be: Старонкі

en: Delete
be: Выдаліць

en: Operations
be: Аперацыі

en: Actions
be: Дзеянні

en: Cancel
be: Адмяніць

en: Home page
be: Хатняя старонка

en: Edit
be: Рэдагаваць

en: Save
be: Захаваць

en: views
be: выгляды

en: Error message
be: Паведамленне пра памылку
