Visitor Actions (7.x-1.1) - en to br translation catalogue (5 entries)

en: Title
br: Titl

en: Pages
br: Pajennoù

en: Delete
br: Dilemel

en: Home page
br: Pajenn degemer

en: Edit
br: Kemmañ
