Visitor Actions (7.x-1.1) - en to ro translation catalogue (16 entries)

en: Title
ro: Titlu

en: Pages
ro: Pagini

en: Delete
ro: Șterge

en: Operations
ro: Operațiuni

en: Actions
ro: Acțiuni

en: Cancel
ro: Anulare

en: Home page
ro: Acasă

en: Edit
ro: Editați

en: Save
ro: Salvare

en: Form ID
ro: ID-ul formularului

en: Add action
ro: Adaugă acţiune

en: seconds
ro: secunde

en: views
ro: vizualizări

en: or
ro: sau

en: Error message
ro: Mesaj de eroare

en: Reusable
ro: Reutilizabil
