Visitor Actions (7.x-1.2) - en to ca translation catalogue (17 entries)

en: Title
ca: Títol

en: Pages
ca: Pàgines

en: Delete
ca: Suprimeix

en: Operations
ca: Operacions

en: Actions
ca: Accions

en: Cancel
ca: Cancel·la

en: Home page
ca: Portada

en: Edit
ca: Edita

en: Save
ca: Desa

en: Event
ca: Esdeveniment

en: Add action
ca: Afegeix l'acció

en: seconds
ca: segons

en: views
ca: vistes

en: or
ca: o

en: Advanced Options
ca: Opcions avançades

en: Error message
ca: Missatge d'error

en: Reusable
ca: Reutilitzable
