Visitor Actions (7.x-1.2) - en to is translation catalogue (14 entries)

en: Title
is: Titill

en: Pages
is: Síður

en: Delete
is: Eyða

en: Operations
is: Aðgerðir

en: Actions
is: Aðgerðir

en: Cancel
is: Hætta við

en: Home page
is: Heimasíða

en: Edit
is: Breyta

en: Save
is: Vista

en: Form ID
is: Kenni forms

en: Event
is: Viðburður

en: Add action
is: Bæta við aðgerð

en: seconds
is: sekúndur

en: or
is: eða
