Visitor Actions (7.x-1.2) - en to jv translation catalogue (10 entries)

en: Title
jv: Judul

en: Pages
jv: Kācā

en: Delete
jv: Busak

en: Operations
jv: Operasi

en: Actions
jv: Aksi

en: Cancel
jv: Batal

en: Home page
jv: Kaca ngarep

en: Edit
jv: Sunting

en: Save
jv: Simpen

en: Error message
jv: Pesen kesalahan
