Visitor Actions (7.x-1.2) - en to oc translation catalogue (15 entries)

en: Title
oc: Títol

en: Pages
oc: Paginas

en: Delete
oc: Suprimir

en: Operations
oc: Accions

en: Actions
oc: Accions

en: Cancel
oc: Anullar

en: Home page
oc: Pagina d'acuèlh

en: Edit
oc: Modificar

en: Save
oc: Enregistrar

en: Event
oc: Eveniment

en: seconds
oc: segondas

en: views
oc: vistas

en: or
oc: o

en: Advanced Options
oc: Opcions avançadas

en: Error message
oc: Messatge d'error
