Visitor Actions (7.x-1.3) - en to bg translation catalogue (9 entries)

en: Title
bg: Заглавие

en: Pages
bg: Страници

en: Delete
bg: Изтриване

en: Operations
bg: Действия

en: Actions
bg: Действия

en: Cancel
bg: Отмени

en: Edit
bg: Редактирай

en: Save
bg: Запази

en: Error message
bg: Съобщение за грешка
