Visitor Actions (7.x-1.3) - en to gl translation catalogue (17 entries)

en: Title
gl: Título

en: Pages
gl: Páxinas

en: Delete
gl: Borrar

en: Operations
gl: Operacións

en: Actions
gl: Accións

en: Cancel
gl: Cancelar

en: Home page
gl: Páxina de inicio

en: Edit
gl: Editar

en: Save
gl: Gardar

en: Form ID
gl: ID do formulario

en: Event
gl: Evento

en: Add action
gl: Engadir unha acción

en: seconds
gl: segundos

en: views
gl: vistas

en: or
gl: ou

en: Error message
gl: Mensaxe de erro

en: Reusable
gl: Reutilizable
