Visitor Actions (7.x-1.3) - en to my translation catalogue (13 entries)

en: Title
my: ခေါင်းစဉ်

en: Pages
my: စာမျက်နှာများ

en: Delete
my: ပယ်ဖျက်

en: Operations
my: လုပ်ဆောင်ချက်များ

en: Actions
my: လုပ်ဆောင်ချက်များ

en: Cancel
my: ပယ်ဖျက်

en: Home page
my: အဖွင့် စာမျက်နှာ

en: Edit
my: ပြင်ရန်

en: Save
my: သိမ်းပါ

en: Form ID
my: ဖောင်အမှတ်

en: or
my: သို့မဟုတ်

en: Advanced Options
my: အဆင့်မြင့်ရွေးချယ် ပြင်ဆင်ရန်

en: Error message
my: အမှားဖြစ်ပေါ်မှု အသိပေးချက်
