Visitor Actions (7.x-1.4) - en to lt translation catalogue (16 entries)

en: Title
lt: Pavadinimas

en: Pages
lt: Puslapiai

en: Delete
lt: Pašalinti

en: Operations
lt: Veiksmai

en: Actions
lt: Veiksmai

en: Cancel
lt: Atšaukti

en: Home page
lt: Pirmas puslapis

en: Edit
lt: Redaguoti

en: Save
lt: Saugoti

en: Form ID
lt: Formos ID

en: Event
lt: Įvykis

en: Add action
lt: Pridėti veiksmą

en: views
lt: rodinys

en: or
lt: arba

en: Error message
lt: Klaidos žinutė

en: Action name
lt: Veiksmo pavadinimas
