Visitor Actions (7.x-1.4) - en to ps translation catalogue (7 entries)

en: Title
ps: سرلیک

en: Pages
ps: پاڼې

en: Delete
ps: ړنګول

en: Actions
ps: چارې

en: Cancel
ps: ړنګونه

en: Edit
ps: سمون

en: or
ps: او
