Visitor Actions (7.x-1.4) - en to ta translation catalogue (11 entries)

en: Title
ta: தலைப்பு

en: Pages
ta: பக்கங்கள்

en: Delete
ta: அழி

en: Operations
ta: செயல்பாடுகள்

en: Actions
ta: செயல்கள்

en: Cancel
ta: விலகு

en: Home page
ta: முதற்பக்கம்

en: Edit
ta: மாற்று

en: Save
ta: சேமி

en: or
ta: அல்லது

en: Error message
ta: பிழை செய்தி
