Visitor Analytics (7.x-1.0) - en to be translation catalogue (5 entries)

en: Register
be: Зарэгістраваць/ца

en: Forgot password?
be: Забыліся на пароль?

en: Password
be: Пароль

en: Statistics
be: Статыстыка

en: Email
be: Адрас E-mail
