Visitor Analytics (7.x-1.0) - en to pt translation catalogue (7 entries)

en: Register
pt: Registro

en: Forgot password?
pt: Esqueceu sua senha?

en: Password
pt: Senha

en: Statistics
pt: Estatísticas

en: First Name
pt: Nome

en: Last Name
pt: Sobrenome

en: Create account
pt: Criar conta
