Visitor Analytics (7.x-1.0) - en to sl translation catalogue (5 entries)

en: Register
sl: Registracija

en: Forgot password?
sl: Pozabili geslo?

en: Login
sl: Prijava

en: Password
sl: Geslo

en: Statistics
sl: Statistika
