Visitor Analytics (7.x-1.1) - en to de translation catalogue (12 entries)

en: Register
de: Registrieren

en: Forgot password?
de: Passwort vergessen?

en: Login
de: Anmelden

en: Password
de: Passwort

en: Statistics
de: Statistiken

en: Email
de: E-Mail

en: First Name
de: Vorname

en: Last Name
de: Nachname

en: Create account
de: Konto erstellen

en: Company Name
de: Firmenname

en: About
de: Über

en: User not found.
de: Benutzer nicht gefunden.
