Visitor Analytics (7.x-1.1) - en to eu translation catalogue (7 entries)

en: Register
eu: Erregistratu

en: Forgot password?
eu: Pasahitza ahaztu duzu?

en: Password
eu: Pasahitza

en: Statistics
eu: Estatistikak

en: Email
eu: Eposta

en: Create account
eu: Sortu kontua

en: About
eu: (r)i buruz
