Visitor Analytics (7.x-1.1) - en to fr translation catalogue (11 entries)

en: Register
fr: S'inscrire

en: Forgot password?
fr: Mot de passe oublié ?

en: Login
fr: Identifiant

en: Password
fr: Mot de passe

en: Statistics
fr: Statistiques

en: Email
fr: Courriel

en: First Name
fr: Prénom

en: Last Name
fr: Nom de famille

en: Create account
fr: Créer un compte

en: About
fr: À propos

en: User not found.
fr: Utilisateur non trouvé.
