Visitor Analytics (7.x-1.1) - en to gu translation catalogue (5 entries)

en: Register
gu: નોંધણી

en: Forgot password?
gu: પાસવર્ડ ભૂલી ગયા?

en: Password
gu: સાંકેતિક શબ્દ

en: Email
gu: ઈ-મેઈલ

en: About
gu: વિશે
