Visitor Analytics (7.x-1.1) - en to hi translation catalogue (7 entries)

en: Register
hi: पंजीकृत

en: Forgot password?
hi: पासवर्ड भूल गए?

en: Login
hi: लॉग-इन करें

en: Password
hi: कूटशब्द

en: Statistics
hi: आँकड़े

en: Email
hi: ईमेल

en: About
hi: के बारे में
