Visitor Analytics (7.x-1.1) - en to uk translation catalogue (11 entries)

en: Register
uk: Реєстрація

en: Forgot password?
uk: Забули пароль?

en: Login
uk: Вхід

en: Password
uk: Пароль

en: Statistics
uk: Статистика

en: Email
uk: Електронна пошта

en: First Name
uk: Ім'я

en: Last Name
uk: Прізвище

en: Create account
uk: Створити обліковий запис

en: Company Name
uk: Назва організації

en: About
uk: Про модуль
