Visitor Analytics (7.x-1.1) - en to af translation catalogue (6 entries)

en: Register
af: Registreer

en: Forgot password?
af: Wagwoord vergeet?

en: Login
af: Gebruiker

en: Password
af: Wagwoord

en: Statistics
af: Statistieke

en: Create account
af: Skep profiel
