Visitor Analytics (7.x-1.1) - en to bo translation catalogue (5 entries)

en: Login
bo: ནང་འཇུག

en: Password
bo: གསང་གྲངས

en: Statistics
bo: སྡོམ་རྩིས

en: Email
bo: གློག་ཡིག

en: About
bo: གསལ་བཤད
