Visitor Analytics (7.x-1.1) - en to et translation catalogue (7 entries)

en: Register
et: Registreeru

en: Forgot password?
et: Unustasid parooli?

en: Login
et: Sisselogimine

en: Password
et: Parool

en: Statistics
et: Statistika

en: Email
et: E-kiri

en: About
et: Programmist
