Visitor Analytics (7.x-1.1) - en to hr translation catalogue (8 entries)

en: Register
hr: Registriraj se

en: Forgot password?
hr: Zaboravili ste lozinku?

en: Login
hr: Prijava

en: Password
hr: Lozinka

en: Statistics
hr: Statistike

en: Email
hr: E-pošta

en: Last Name
hr: Prezime

en: About
hr: Opis
