Visitor Analytics (7.x-1.1) - en to id translation catalogue (7 entries)

en: Register
id: Daftar

en: Forgot password?
id: Lupa Password

en: Password
id: Sandi

en: Statistics
id: Statistik

en: First Name
id: Nama Depan

en: Last Name
id: Nama Belakang

en: About
id: Tentang
