Visitor Analytics (7.x-1.1) - en to kn translation catalogue (8 entries)

en: Register
kn: ರಿಜಿಸ್ಟರ್(ನೋಂದಾಯಿಸು)

en: Forgot password?
kn: ಪಾಸ್ ವರ್ಡ್ ಮರೆತು ಹೋಗಿದೆಯೇ?

en: Login
kn: ಪ್ರವೇಶಿಸು

en: Password
kn: ಗುಪ್ತಪದ

en: Statistics
kn: ಅಂಕಿಅಂಶಗಳು

en: Email
kn: ಇಮೇಲ್

en: Create account
kn: ಹೊಸ ಖಾತೆ ತೆರೆಯಿರಿ

en: About
kn: ಕುರಿತು
