Visitor Info (7.x-1.0) - en to id translation catalogue (5 entries)

en: Update interval
id: Interval pembaruan

en: State
id: Status

en: IP Address
id: Alamat IP

en: City
id: Kota

en: Visitors
id: Para pengunjung
