Visitor Info (7.x-1.0) - en to ja translation catalogue (11 entries)

en: Update interval
ja: 更新間隔

en: State
ja: 状態

en: IP Address
ja: IPアドレス

en: City
ja: 市区町村

en: Latitude
ja: 緯度

en: Longitude
ja: 経度

en: Google Maps API Key
ja: GoogleマップAPIキー

en: Default height
ja: デフォルトの高さ

en: Default width
ja: デフォルトの横幅

en: Zip
ja: ZIP圧縮

en: Visitors
ja: 訪問者
