Visitor Info (7.x-1.0) - en to pl translation catalogue (13 entries)

en: Update interval
pl: Czas między aktualizacjami

en: State
pl: Stan

en: IP Address
pl: Adres IP

en: City
pl: Miasto

en: Latitude
pl: Szerokość geograficzna

en: Longitude
pl: Długość geograficzna

en: Google Maps API Key
pl: Klucz API map Google

en: Default height
pl: Domyślna wysokość

en: Default width
pl: Domyślna szerokość

en: The default width of a Google map, as a CSS length or percentage. Examples: <em>50px</em>, <em>5em</em>, <em>2.5in</em>, <em>95%</em>
pl: Domyślna szerokość map Google, wyrażona jako wielkość bezwględna lub procentowa w CSS. Przykłady: <em>50px</em>, <em>5em</em>, <em>2.5in</em>, <em>95%</em>

en: The default height of a Google map, as a CSS length or percentage. Examples: <em>50px</em>, <em>5em</em>, <em>2.5in</em>, <em>95%</em>
pl: Domyślna wysokość map Google, wyrażona jako wielkość bezwględna lub procentowa w CSS: <em>50px</em>, <em>5em</em>, <em>2.5in</em>, <em>95%</em>

en: Country Name
pl: Nazwa kraju

en: Visitors
pl: Odwiedzający
