Visitor Info (7.x-1.0) - en to vi translation catalogue (6 entries)

en: Update interval
vi: Tần suất cập nhật

en: State
vi: Bang

en: IP Address
vi: Địa chỉ IP

en: City
vi: Thành phố

en: Default width
vi: Bề rộng mặc định

en: Visitors
vi: Khách tham quan
