Visitor Info (7.x-1.0) - en to ar translation catalogue (7 entries)

en: Update interval
ar: معدل التحديث

en: State
ar: الحالة

en: IP Address
ar: عنوان IP

en: City
ar: مدينة

en: Latitude
ar: خط العرض

en: Longitude
ar: خط الطول

en: Visitors
ar: الزوار
