Visitor Info (7.x-1.0) - en to no translation catalogue (7 entries)

en: Update interval
no: Oppdateringsintervall

en: State
no: Status

en: IP Address
no: IP-adresse

en: City
no: By

en: Latitude
no: Breddegrad

en: Longitude
no: Lengdegrad

en: Visitors
no: Besøkende
